Home ads1

OPPOৱে বুধবাৰে ভাৰতত ₹11,490-ত এটা নতুন এ-চিৰিজস্মাৰ্ট 'OPPO A15s' মুকলি কৰে। কোম্পানীটোৰ মতে, স্মাৰ্টফোনটো সকলো অনলাইন ৰিটেইল চেল আৰু ২১ ডিচেম্বৰৰ পৰা এমাজ'নত আৰম্ভ  হব তিনিটা স্পৰ্শকাতৰ ৰঙ উপলব্ধ হ'ব - গতিশীল ক'লা, ফেন্সী বগা আৰু ইণ্ডোৰধনু ৰঙৰ ৰূপ। 

Image by | Google | OPPO

OPPO A15s হৈছে ভাৰতত মুকলি কৰা শেহতীয়া স্মাৰ্টফোন। OPPO নতুন এ-চিৰিজস্মাৰ্টে এ15-ৰ ওপৰত সৰু সুৰা আপগ্রেড কৰে যি টো বেছি দিন আগতে আৰম্ভ কৰা হৈছিল। OPPO এ15-ৰ আটাইতকৈ আকর্ষণীয় বিষয় ইয়াৰ 3ডি বক্ৰ ডিজাইন, পিছফালে এআই সহায়ৰ সৈতে ত্রিপুল কেমেৰা, Colur OS 7.2 Operating System আৰু Android 10-সৈতে আনবোৰৰ মাজত এক বৃহৎ প্ৰদৰ্শন। অলপো যেন ইয়াৰ এ-শৃংখলাটো ক্ৰমান্বয়ে সম্প্ৰসাৰিত কৰি আছে যাতে ইয়াক ভাৰতৰ বাজেটত এক গঢ় আৰু নিম্ন মধ্যাকৰ্ষণৰ বজাৰত এক গঢ় থকা প্ৰতিদ্বন্দী কোম্পানীবোৰক ঘূৰাই দিব পাৰে।

স্মাৰ্টফোনত 89% স্ক্ৰীণ-ৰ পৰা শৰীৰৰ অনুপাত আৰু এইচডি+ ৰিজলুশ্বন আৰু 720 x 1600 পিক্সেলৰ সৈতে 6.52 ইঞ্চিৱাটাৰ ৱাটাৰড্ৰপ প্ৰদৰ্শন আছে।হেণ্ডৰ অধীনত, OPPO A15বোৰ হেলিউ পি35 প্ৰচেছৰৰ দ্বাৰা আৰু 4GB RAM আৰু 64GB আভ্যন্তৰীণ ষ্টোৰেজৰ সৈতে পৰিণত কৰা হয়। ইয়াক এটা 4,230 mAh বেটাৰিৰ দ্বাৰা বেক আপ কৰা হয়। ডিভাইচটো কালাৰওএছ 7.2-ত চলিথাকে যি প্ৰণালী-ৱাইড ডাৰ্ক মোড, আইকন টান-ডাউন ভঙ্গী সুবিধাৰ দৰে সুবিধাবোৰ সমৰ্থন কৰে। ফোনটোৱে পিছফালে আঙুলিৰ ছাপ ৰঙৰ পাঠক ও খেলে।

ফ'গ্ৰাফীৰ বাবে, Oppo A15-ত 13MP মুখ্য কেমেৰা, এটা 2MP মেক্ৰ' কেমেৰা, আৰু ডিভাইচৰ পিছফালে 2MP গভীৰতা-সংসেৱন কেমেৰা থাকে। এই কেমেৰাবোৰ বৰ্গআকৃতিৰ দ্বীপৰ ভিতৰত বহে, যিটো অপ্পো এফ17 প্ৰ'ৰ সৈতে অতি সদৃশ। অপ্পো এ15-ৰ ছেলফীবোৰ নচটোৰ ভিতৰত এটা 8MP কেমেৰাৰ দ্বাৰা নিয়ন্ত্ৰণ কৰা হয়। এ15-ৰ দ্বাৰা এ15-য়ে এ15-ৰ ওপৰত এয়া একমাত্ৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ উন্নতি। অ'প্পো এ15-ত 5MP ছেল্ ফি কেমেৰা আছে। এআই বিউটী মোডসহ এ15-ৰ ভিতৰত কেমেৰা এপ্পৰ বাবে কেইবাটাও সুবিধা প্ৰদান কৰিআছে।

অ'প্পো এ15 ক্ৰয় কৰা গ্ৰাহকসকলে 6 মাহলৈকে মূল্যহীন ইএমআইৰ সৈতে ICICI BANK, BANK  OF BARODA, FEDERAL BANK আৰু জষ্ট ম'নিৰ পৰা 5 শতাংশ উভতি আহিব পাৰে। বাজাজ ফাইনচাৰ্ভ, IDFC প্ৰথম বেঙ্ক, এইচডিবি ফাইনেন্সিয়েল, হোম ক্ৰেডিট, এইচডিএফচি উপভোক্তা ঋণ আৰু আইচিআইচিআই বেঙ্কৰ ওপৰত শূন্য ডাউন পৰিশোধ বিত্ত আঁচনি আছে।

এমাজ'নৰ পৰা ডিভাইচটো ক্ৰয় কৰা গ্ৰাহকসকলে এইচডিএফচি ডেবিট আৰু ক্ৰেডিট কাৰ্ড আৰু 6 মাহলৈকে বিনামূল্যৰ ইএমআই-ৰ ওপৰত 10 শতাংশ তাৎক্ষনিক বেঙ্ক ৰেহাই প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। এই অফাৰবোৰ ২১ ৰ পৰা ২৫ ডিচেম্বৰলৈ বৈধ।

Post a Comment

Previous Post Next Post